wtorek, 8 stycznia 2013

Kawaii Ambasadorka *.*

Japońska manga, anime, moda i inne kultury pop zauroczyły świat  pomimo wielu problemów .Podczas próby  rozpowszechnienia wśród młodych ludzi  bardzo ciekawej kultury Japońskiej ,  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Japonii wyznaczył trzech młodych liderów jak Kawaii Taishi ("Ambasadorowie bystrość") w lutym 2009 roku. Rolą  trzech ambasadorek , każda z głównych postaci w konkretnym gatunku mody, jest reprezentowanie popularną japońską kulturę za granicą.  Jak widać dobrze sprawóją swoją prace ponieważ  na świecie organizowane są konwenty a słowo ` kawaii ` nie jest już dla świata takie obce .

KAWAII AMBASADORKIMisako Aoki (1986) jest znan wśród Lolitas jako jedena z najsłynniejszych modelek  w tym stylu, jak również jest jedna z ambasadorek  kawaii wraz z Yuu Kimura i Shizuka Fujioka.
 Jedna marka lolita, z którym jest związana jest bardziej dla dzieci , jest to marka  The Stars Shine Bright.


 Regularnie pojawia się w czasopismach, takich jak Gothic & Lolita Bible i magazynie  Kera, więc jest dobrze znana  na scenie zarówno japońskiej i międzynarodowej .
12 marca 2009 został mianowany ambasadorką  Misako Kawaii przez japońskie  Ministerstwo  Spraw Zagranicznych, do reprezentowania ruchu "Gothic i Lolita".
 Jego praca jako ambasadorki  jest  uczestniczyć we  wszelkiego rodzaju imprez związanych z Japonii na całym świecie, oraz uczestniczniczyć  w  Brand the Stars Shine Bright w Paryżu, Korei i Barcelonie.
 Niedawno rozpoczął współpracę z Sanrio, aby uruchomić serię artykułów na podstawie  Hello Kitty .

Yu Kimura reprezentuje wszystkie dziewczyny w Harajuku dzielnicy Tokio, która jest uważana za jedną z głównych punktów spotkań mody młodzieżowej .Jest wokalistką  zespołu „Peep- 4u” i jedną  z głównych przedstawicielek mody w stylu Harajuku.
* O *.
To ona przedstawia pradziwy styl i prezencję, podkreślając, i pokazuje, że to nie jest tylko zwykłą dziewczyną znaną  wśród magazynów o modzie!Zdecydowanie jest  według mnie najlepszą ambasadorką .Shizuka Fujioka ma 19 lat, Shizu jest doradcą w firmie „CONOMI”, która zajmuje się sprzedawaniem ubrań w stylu mundurków szkolnych, które zaczynają się cieszyć dużą popularnością, zwłaszcza za granicą.* - * staje się znana na całym świecie z powodu stylu manga i anime. Jest również aktorką pojawia się w taki serialach jak  Around 40.Czy jest nowa ambasadorka ?

Ostatni dzięki listopadowemu magazynowi Otako dowiedziałam się że ostatnią kolejną ambasadorką została mianowana

Kyary Pamyu Pamyu (きゃりーぱみゅぱ ), urodzonq 29 stycznia 1993 jest modelelką  , bloggerką r i piosenkarką z Harajuku dzielnicy Tokio .    W maju 2012 wydała debiutancką płye  Pamyu Pamyu Revolution . Jej  piosenki to np. PonPonPon ( o tej piosence pisałam w notce Co mnie dziwi a co zachwyca - Ponponpon :3 )5 komentarzy:

 1. też bym tak chciała * w *
  podobają mi się wszystkie stylizacje na tych zdjęciach ; D
  ciekawy post : D

  OdpowiedzUsuń
 2. Yu jest świetna, uwielbiam ten styl, ona sama jest piękna, nie miałam okazji słyszeć jej wokalu, z całą pewnością muszę to nadrobić. Przedostatnie zdjęcie mnie zachwyciło. Bardzo ciekawy post, nie miałam pojęcia o tym, że istnieją japońskie ambasadorki mody.

  OdpowiedzUsuń
 3. ogólnie blog jest fajny ale ogarnij się z tym Kawaii czy jak to tam -.-

  OdpowiedzUsuń